Meraba hocam test sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz hepatit Bs antijeni (HBsAg)' negatif,0,442 negatif <1 ?

Meraba hocam test sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz hepatit Bs antijeni (HBsAg)" negatif,0,442 negatif <1 COI hepatit B s antikoru (anti-HBs)" negatif, <2.00 pozitif> 10 IUL hepatit C antikoru (anti-HCV)" negatif,0,035 COL negatif <0.9 COI sinir deger 0.9-1.0 COI pozitif >1.0 COI

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz temiz görünüyor..