Merabalar . Ben bi 10 temmuzda bi 28 temmuzda adet üldum yani nerdyse 1 ay içerisinde 2 kere adet oldum

Merabalar . Ben bi 10 temmuzda bi 28 temmuzda adet üldum yani nerdyse 1 ay içerisinde 2 kere adet oldum neyse 15 agustosta erkek arkadasımla sürtünme yoluyla birbirimizi tatmin ettik . Onda boxer vardı bende birsey yoktu . Boşaldı ama dışarıya sonra pen*sini sildi yeni bi boxer giydi devam ettik . Iç çamasırından spermin gecme ihtimali varmıdır ? Hamile kaldım diye korkuyorum cünkü hala adet olmadım .

Tahlil.com Cevabı : Bir tahlil sonucu görmeden hamile olup olmadığınız ve ihtimal hakkında yorum yapılamaz