Merhaba. Ben erkek arkadaşımla 16 ağustosta sürtünerek ilişkiye girdim

Merhaba. Ben erkek arkadaşımla 16 ağustosta sürtünerek ilişkiye girdim vajinamın üzerine boşalma oldu. Hemen 1 saat sonra norlevo ertesi gün hapını içtim. Ertesi gün kahverengi leke vardı iç çamaşırımın üzerinde. Şuan karın ağrım var ve idrarda sarı akıntım. 8 eylülde hastaneye gidip kan tahlili yaptırdım ve sonuc 0,1 negatif. Acaba bu test sonucuna güvene bilirmiyim? Duydum ki ilişkiden 12 gün sonra kan testi güvenilir sonuç veriyormuş. Ne yapmamı önerirsiniz? İyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Duyduğunuz her şey doğru olmayabilir.Sitemizde bu konuda yüzlerce soruyu cevapladık ve bir çok ayrıntılı bilgi var.Son tahlil sonucunuza göre sadece hamile olmadığınızı söyleyebilirim.