Merabalar partnerimle adetimin başlangıcından 8 gün sonra arkadan korunmasız ilişkiye girdim ve içim

Tahlil.com Cevabı :

Merabalar partnerimle adetimin başlangıcından 8 gün sonra arkadan korunmasız ilişkiye girdim ve boşalma oldu.takibindeki bir iki gün içerisinde adetim bitmişken vajinamdan kahverengi sıvılar geldi fakat kan olmadıgını düşünüyorum.sizce hamile miyim?