Merhaba 1 yaş 2 ay 30 günlük kızıma yaptırdığım Biyokimya, Hormon ve hemogram testlerinde normal değerlerin dışında olanlar: Aspartat aminotr (AST , SGOT) 33.8?

Merhaba 1 yaş 2 ay 30 günlük kızıma yaptırdığım Biyokimya, Hormon ve hemogram testlerinde normal değerlerin dışında olanlar aşağıdaki gibidir. Aspartat aminotr. (AST , SGOT) 33.8 Norman değerler: 0-32, Folik asit 20.00 Normal değerler: 3.1-17.5, WBC 6.52 Normal değerler 7.0-12.8,

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonuçlar normaldir.