Merhaba 1.5 2 ay once erkek arkadasim pen*sini anusume surttu vucudumun uzerine bosalma ya da vajinaya temas olmadı?

Merhaba 1.5 2 ay once erkek arkadasim pen*sini anusume surttu vucudumun uzerine bosalma ya da vajinaya temas olmadi p over hastasiyim duzenli diana 35 kullaniyorum ancak o gun aldigimdan emin degilim bu ay adetim gelmedi doktora gittik bisey cikmadi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması beklenmez. Regl düzensizliği için tedaviye mutlaka devam edin.