Günlük pet kullandım aralık ayında siyah parça parça kan geldi test yaptım ama olumsuz çıktı ?

Kasım 11 inde adet olmuştum aralık ayında erkek arkadaşımlar birlikte olduk ama içime boşalmadı bu aya kadar hiç adet olmadım sadece günlük pet kullandım aralık ayında siyah parça parça kan geldi test yaptım ama olumsuz çıktı ?

Tahlil.com Cevabı : Regliniz düzenli olmazsa nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.