Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama boşalma olmadı adetim 5 gün geçikti vajina üstüne veya etrafına boşalma olmadı?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama boşalma olmadı adetim 5 gün geçikti vajina üstüne veya etrafına boşalma olmadı sizce neden geçikti stresli ve grip hastasıydım 2 hafta önce sebepler bunlar olabilir mi teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Gecikmenin hamilelik dışında pek çok nedeni olabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda fayda var.