Merhaba 2 ay once 10 haftalik bebegim karnimda ölmus kurtaj oldum hamile kalmak icin 2 ay yeterlimidir?

Merhaba 2 ay once 10 haftalik bebegim karnimda ölmus kurtaj oldum hamile kalmak icin 2 ay yeterlimidir cok tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bu süre itibariyle genel bir sağlık sorununuz da yok ise, hamile kalma ihtimaliniz vardır.