Merhaba 2007 doğumlu oğluma tahlil yaptırdık tahlil sonucunda EOS% 6.1 test sonucu Referans değerleri 0-4.8

Merhaba 2007 doğumlu oğluma tahlil yaptırdık tahlil sonucunda EOS% 6.1 test sonucu Referans değerleri 0-4.8 , Total IgE:25.58.09 Beklenen değer 1.31-165 IU/ml sonuç çok kötü çıkmış ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olurusunuz,şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : EOS yüksekliği, alerjik bir yapısı olabileceği yönünde oğlunuuzn bilgi verebilir. IG E sonucunuzu ise anlaşılır şekilde yazmamışsınız.