Merhaba 28 temmuzda adet olamam gerekiyor ama hala olmadım geçenlerde size yine yazmıştım eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı?

 Merhaba 28 temmuzda adet olamam gerekiyor ama hala olmadım geçenlerde size yine yazmıştım eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı 5 ağustos oldu hala adet olmadım adet belirtilerim de yok inşallah hamile miyimdir bana tam açıklamalı yazarsanız sevinirim 8 yıllık evliyim hiç korunmadık ama hamile kalamadım

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olmasına karşın test sonucunuz negatif çıkmış. 8 sene boyunca korunmasız ilişki sonrası hamilelik oluşmamışsa mutlaka bir uzman gözü ile muayene edilmeniz gerekmektedir.