Tedavi için gecikmiş olur muyum

merhaba. bartholin bezmde 1yıldr şişlk var ağrısz.bunun içn çok dr a gittm.hepside önmli bişy değl dedi.şimdi öğrndmki bel soğkluğndnda olablrmş.merak ettiğm gonore mkrobu bulaşr bulaşmzmı şişlk olr mikrob bulştıktn aylar sonra mı olur.üroloji dktorunamı gitmem gerek.. tedavi için gecikmiş olurmuyum

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size ceavap verilmiştir..

h********** :

57günlük oğlumun tahlil sonuçları;RBC3,26-HGB9,99-HCT28,8- RDW15,5- WBC4,4-NEU1,38-MONO1,31diğerleri normal değerler, bu yazdıklarım RDW HARİÇ HEPSİ NORMAL ALTINDA DEĞERLER, nasıl yorumlamalıyız? Teşekkür ederim

Cevap:

Çocuk hematolojisi tarafından değerlendirilmesi ve ek testlerin yapılması gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.