Sertleşme sorunuyla üroloji uzmanına gittim

Mrb sertleşme sorunuyla üroloji uzmanına gittim kan tahlili sonucumda. Glukoz:94.6 kolestrol189.4 trigliserit:155.3 hdl-kol:36 vldl-kol:31 ldl-kol:123 total testosteron:4.08 çıktı yaşım 23 yorumlarmısıniz. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Normal Değer:  Erkek 0-12 yaş 0,10-0,20 ng/ml 3-15 yaş 1,00-6,00 ng/ml 16-20 yaş 3,00-6,00 ng/ml >20 yaş 3,00-10,00 ng/ml Sonuçlarınız normal görünüyor.. Kişinin sosyal yaşamındaki bozulmalar (mesleği, çevresi ve parasal durumu gibi), cinsellik üzerine konsantrasyonu engelliyor. Depresyon ve aşırı heyecan nedeniyle de her yaşta ED meydana gelebiliyor. Hamile bırakma ve AIDS gibi hastalıkları kapma korkusu, evlilik dışı ilişkilerin doğurduğu stres ve aşırı heyecan sertleşme bozukluğunun diğer önemli psikolojik nedenlerinden... Türk erkeklerine özgü bir neden ise cinsel bilgilerin yanlış veya eksik olması.