Merhaba adet tarihinde 6 gün gecikmeyle gebelikte kan testi yaptırdım sonuçlar kısmında 0,18 yazıyor daha önce yaptığım idrar sonuçları negatifti fakat hala ad

Merhaba adet tarihinde  6 gün gecikmeyle gebelikte kan testi yaptırdım sonuçlar kısmında 0,18 yazıyor daha önce yaptığım idrar sonuçları negatifti fakat hala adet görmedim sancım da yok eğer adet görülmezse değer de yükselme olur mu yani hamile olma ihtimali hala var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamındadır.Kanda gebelik testi diğer testlere göre daha güvenilir sonuç verdiği için gebelik açısından endişe duymanıza gerek yok.
Adet düzensizliği başka nedenlere bağlı olabileceğinden bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.