ilişki esnasında prezervatif yırtıldı ama içeri boşalma olmadı

merhabalar ben 5 haziran da nişanlımla ilişkiye girdim fakat ilişki esnasında prezervatif yırtıldı ama içeri boşalma olmadı.zevk suyundan şüphelendiğimiz için ella kullandım.20 haziranda beklediğim adetim 22 haziranda geldi ve 5 gün sürmesi gerekirken 4 gün sürdü ve miktarında azalma vardı.şüphelendiğim için adet bitiminde kan testi yaptırdım betahcg 0.13 çıktı.sizce başka teste gerek var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Beta Hcg test sonucunuzu değerlendirdik. Sonucunuz negatif ve ilişki sonrası adet gördüğünüz için hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır. Başka bir test yaptırmanıza gerek yoktur.