Merhaba ,adetime 10 gün kala kahverengi bir kanamam oldu sonra hemen kan tahlili yaptırdım bhcg degeri 2 çıktı ,hamile olma ihtimalim var mı testi erken mi yapt

Merhaba ,adetime 10 gün kala kahverengi bir kanamam oldu sonra hemen kan tahlili yaptırdım bhcg değeri 2 çıktı ,hamile olma ihtimalim var mı testi erken mi yaptım acaba teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif ,yani gebelik yok.Gebelik testinde doğu sonuç alabilmeniz için ilişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda test yapmanız daha  güvenilir sonuç elde etmenizi sağlar.