Merhaba eylül ayında şüpheli bi ilişkim oldu ekim de gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik cıktı k

Tahlil.com Cevabı : Merhaba eylül ayında şüpheli bi ilişkim oldu ekim de gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik cıktı kasımda kaşık ağrısı nedeniyle kadın doğuma gittim daha yumurtaliklarin bile çatlamamış böyle bisey olamaz denildi daha sonra güvenemedim kan testi yaptırdım 2,0 cıktı ama ben karnım sis hissediyorum bu arada adetim de düzenli herhangi bi aksama olmadi