Annemde metastazdan şüphelendiler, afp 3, cea 61,3 , ca19-9 1559 çıktı

Merhaba ben annemin tahlil sonuçlarıyla ilgili sorum olacaktı karın ağrısı kusma ishal durumuyla doktora gittik karaciğer kistimden 10cm diye şüphelendiler daha sonra başka bir hastanede karaciğer üzerinde lekeler metastastan şüphelendiller tahlil sonuçlarında afp 3, cea 61,3 , ca19-9 1559 çıktı

Tahlil.com Cevabı :  Annenizin CA 19 9 değeri oldukça yüksek ancak bunun yüksekliği tek başına bir kanser bulgusu olarak kabul edilmemelidir.Doktorunuz ilave tahliller yapabilir.CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...CA 19 9 yüksekliği http://tahlil.com/ca-19-9-kanser-antijeni-ca-19-9-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur