Merhaba, bana da bu testten yapıldı fakat sonuçlarının çıkması konusunda tam bir bilgi verilmedi.sonuç 10-15 gün içinde çıkar?

Merhaba, bana da bu testten yapıldı fakat sonuçlarının çıkması konusunda tam bir bilgi verilmedi.sonuç 10-15 gün içinde çıkar belki de hiç çıkmaz denildi.bu testin ayrıca çok maliyetli olduğunu ve özel olarak yaptırmanın bir anlamı olmadığı da eklendi.bana bu konuda yardımcı olur musunuz.

Tahlil.com Cevabı : ANA testi tek başına hiç bir hastalığın tanısını koydurmaz sonucunuz çıktığında bize yazarsınız