Merhaba.. ben 1 yıllık evliyim

Merhaba.. ben 1 yıllık evliyim .. dr kontrolünde 9ay boyunca(hormonlarım yüksek olduğu için) diane-35 kullandım. regllim ilaç kullandığım süre içinde düzenliydi. ilacı ocak ayında bıraktım ve şubattan beri korunmuyorum. adetim düzensizleşti.. en son 18 martta adet gördüm ve az önce de evde idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı. ilacı bıraktıktan kaç süre sonra gebe kalabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Tıpta kesin süre asla belirtilmez.Eşiniz ve sizde herhangi bir sorun olmadıktan sonra,bundan sonrakiher edet döngünüzde hamile kalabilirsiniz