Merhaba 37+6 hamileyim hormon testinde AST:130,....

Merhaba 37+6 hamileyim hormon testinde AST:130, Alanin aminotransferaz:194, pseudokolin esteraz :5847, demir:180, glukoz:126, Ca:9 olarak çıktı.Bu değerler normal mi? Daha önce kullanılan kan ve vitamin desteklerinin karaciğeri etkilediğini okumuştum. Alakası var mı?

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testleriniz yüksek.Nedeni konusunda incelemeler yapmak gerekebilir.Ancak doğumunuza da az kalmış.Doktorunuz gerekli tavsiyelerde bulunacaktır