Merhaba ben 19 yaşındayım adet düzensizliği şikayetinden doktora gittim?

Merhaba ben 19 yaşındayım adet düzensizliği şikayetinden doktora gittim yumurtalıklarda kist tespit edildi adet söktürücü kullandım sonra adet oldum doktor yumurtalıklarıma tekrar baktı kist kaybolmuş dedi fakat yumurtalıklarım biraz yavaş çalışıyormuş. Hamilelik konusunda sıkıntı yaşar mıyım ilerde bebeğim olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki ileride hamile olabilirsiniz Doktorunuza kontrollerinize devam edin.