Merhaba ben 31 yaşında bekar bayanım..eklem şikayetlerim..sürekli üşüyorum halsiizm..

merhaba ben 31 yaşında bekar bayanım..eklem şikayetlerim..sürekli üşüyorum halsiizm..sinirlilik çok fazla..göz kararmasıda war..1 yıldır ara ara kum döküyorum..ben de d vitamin eksikliği mi var.yada kansızlık..tahlill sonuçları we olması gereken değerlerBilurubin NEGATIF NEGATIF NEGATIF NEGATIF Üri

Tahlil.com Cevabı : Tahlil isimlerini ve sonuçlarınızı yazmanız gereklidir..