Merhaba ben 3.5 aylık evliyim ve adetim 3 gün gecikti. Hamile miyim?

Merhaba ben 3.5 aylık evliyim ve adetim 3 gün gecikti gecen ayin 28 önde adet gördüm ve her ay 6 gün erken gelir adetin ve 22 sinde olmam gerekiyordu ve 10 gün önce esimle ilişkiye girdik 2 kez ve bu akşam kahve renkli akıntı geldi çok az ondan öncede hamilelik testi yaptiı negatif çıktı hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Adet olmaz ise 2-3 gün sonra testi tekrarlayın..