Merhaba ben 4 haftalık hamileyim fakat sonuçlarımın tehlikeli olduğunu söylediler?

Merhaba ben 4 haftalık hamileyim fakat sonuçlarımın tehlikeli olduğunu söylediler. Sonuçlarım Anti HBs 0 (nonreactive) Anti Hcv 0.09 (nonreactive) Anti HIV 0.07 (nonreactive) anti toxoplazma ıgg 0.1 (nonreactive) VDRL-RPR negatif anti rubella IgM 1.28 (grayzeno) Anti rubella IgG 260.9 (reactive) HBsAg (kem. veya ben) 0.18 (nonreactive) anti toxoplazma ıgM 0.07 (nonreactive)

Tahlil.com Cevabı : Rubella IgM 1.28 tetsin grayzeno çıkmış.Bu ortada bir değer anlamına geliyor.Doktorun gerek görürse bu testi tekrar ettirir veya daha ileri tahliller isteyebilir.ޞu aşamada panik olacak bir durum görülmüyor.