MERHABA BEN BAS DÖNMESİ VE BAŞ AGRISI GÖZ YUVALARIMIN AGRISINDAN DOLAYİ NÖROLOJİYE GİTTİM

MERHABA BEN BAS DÖNMESİ VE BAŞ AGRISI GÖZ YUVALARIMIN AGRISINDAN DOLAYİ NÖROLOJİYE GİTTİM BENDEN KAN TESTLERİ İSTEDİLER BUGUN SONUCLARI ALDIM MR IMIN SOCUCUNU PAZARTESİ ALICAM. AMA ÜRENİN DÜŞÜK OLMASININ VE hgb, HCT, MCV, MCH VE RDW DEKİ DÜŞÜKLÜKLERİNİN SEBEBİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM ..YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Biyo kimyaÜre 18kreatin 0.67ürik asit 4.1Alt 13 AST 13ALP 62GGT 14MİKTO BİYOLOJİhgb 12HCT 36MCV 77,9MCH 26MCHC 33RDW 14,9PLT 237MPV 8,7PCT 0,21RDW17

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız baş dönmesi şikayetinizin de nedeni olabilir.