Merhaba ben geçen hafta salı günü safra kesesi ameliyatı geçirdim?

Merhaba ben geçen hafta salı günü safra kesesi ameliyatı geçirdim. Bu gün sabah midemdeki aşırı kasılmalar, şişkinlik ve ağrı yüzünden acile gittim kan değerlerimin bazıları yüksek ve düşük sorun neden olabilir acaba ameliyattan mıdır WBC 16.2 MCH 32,8 MPV 5,97 NE 9,29 LYM 4,87 MON 1,32?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerinizin yüksekliği önemlidir, enfeksiyon yönünden araştırılmasını öneririz..