Merhaba, ben korunmalı cinsel ilişki için doğum kontrol hapları kullanmak istiyorum?

Merhaba, ben korunmalı cinsel ilişki için doğum kontrol hapları kullanmak istiyorum. Fakat düzenli olarak lazer epilasyona gidiyorum, hapların içindeki hormonlar vücutta kıllanma yapar mı? Ya da söylentilerde olduğu gibi kilo aldırır mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır kullanabilirsiniz..