Merhaba ben sevgilimle üç gün önce sürtünmeli ilişki diyebiliceğimiz birşey yaşadım hamilemiyim şimdiden teşekkürler

Merhaba ben sevgilimle üç gün önce sürtünmeli ilişki diyebiliceğimiz birşey yaşadım ikimizdede iç çamaşırı vardı ayrıca hiç boşalmada olmadı fakat ilişkiden öncemi sonramı onu hatırlayamıyorum ama beyazla şeffaf arasında bir akıntım var onun dışında birşey yok adet hamilemiyim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Anlattığız şekilde hamilelik olmaz..