Merhaba benım ayaklarım cok agrıyo ve çok şişiyor

merhaba benım ayaklarım cok agrıyo ve çok şişiyor ayaklarım harıcınde bacaklarımda şişiyor ayrıca ayaklarımın altı yanıyor snkı saatlerce yurumusum gbı ayaklarım sureklı agrıyor gun ıcınde de ıstem dısı uyku oluyor ıs yerınde bı 15 dak falan dınlenmeden kendıme gelmıorum neden oluyor yardmcı olrmsnz

Tahlil.com Cevabı : dolaşım bozukluğu, romatizmal hastalık, vb nedenlerle olabilir, araştırılması gereklidir..