Merhaba dvit 3(300.000 IU) ampulunu aldıktan ne kadar zaman sonra tahlil yaptırmalıyız?

Merhaba dvit 3(300.000 IU) ampulunu aldıktan ne kadar zaman sonra tahlil yaptırmalıyız ki d vitamin değerimizi düzgün ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru cevabı tedavinizi planlayan ve klinik durumunuzu bilen doktor verecektir.