Merhaba beta hcg testi yaptırdım 1300lerde çktı ama geçn cuma kanamam vardı koyu kırmızı

merhaba beta hcg testi yaptırdım 1300lerde çktı ama geçn cuma kanamam vardı koyu kırmızı acile gittm bişey görmediler pazar günü çok şiddetli sancm vrdı işaret parmğm kdar parça düştü tekrr tst yaptlar 2511.76 çktı dktr düşük yapyrsun dedi ama değer gittikçe yüksliyo kürtj dedi kbl etmdm napmam lzm?

Tahlil.com Cevabı : Değer bir müddet yükselebilir, doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..