Merhaba, bilgilenmek istedigim bu degerlere gore durumum nedir? Sonuclar-TSH 7,13 (0,27-4,5) ?

Merhaba, bilgilenmek istedigim bu degerlere gore durumum nedir? Sonuclar-TSH 7,13 (0,27-4,5) AntiTPO 309 (0-2), Anti TG 26,9 (0-7) ,kalsiyum normal degerde ve PTH-intakt normal.

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri yüksekliği bir hipotiroidi bulgusu olabilir.Sonucunuz normal değil.Endokrinoloji bölümünde kontrollerinizi sürdürünüz.