Merhaba sürtünme yolu ile hamile kalan biri daha ilk zamanda çocuk oluşmadan bunu vucuttan nasıl atar ve atarken kızlık zarına zarar verirmi?

Merhaba sürtünme yolu ile hamile kalan biri daha ilk zamanda çocuk oluşmadan bunu vucuttan nasıl atar ve atarken kızlık zarına zarar verirmi ve daha sonraki hamile kalamama riski gibi birşey oluştururmu

Tahlil.com Cevabı : İlk zamanda gebeli ortadan kaldırma gibi bir durum olamaz. İstenmeyen gebelik durumu varsa bir kadın doğum uzmanına gitmelisin.