Merhaba böyle bir ortam sağladığınz için öncelikle teşekkür ederim dün nişanlımla deriden sürtünme yoluyla beraber olduk?

Merhaba böyle bir ortam sağladığınz için öncelikle teşekkür ederim dün nişanlımla deriden sürtünme yoluyla beraber olduk sperm geldiğini hissetmedim ancak bölge fazlasıyla ıslaktı ve haliyle içime şüphe düştü olayın zevkiyle sperm çıktığını farketmemiş olabilir miyim diye, hamile kalma ihtimali var mıdır sizce ertesi gün hapı kullanmalı mıyız zararlı olabileceğinden dolayı önce size sormak istedim, teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Vajına içerisine boşalma olmadığı sürece hamilelik çok düşük ihtimal.