İyi günler. İlk cinsel birlikteliğimi iki ay önce yaşadım. Bir ayı aşkın bir süre önce de Norlevo kullandım ?

İyi günler. İlk cinsel birlikteliğimi iki ay önce yaşadım. Bir ayı aşkın bir süre önce de Norlevo kullandım ve kanamam oldu. ޞžimdi ise bir ayı geçti ve zaman zaman şişkinlikler oluyor doktorum Tarlusal verdi adet söktürücü olarak. Tarlusal'i kullandığım ikinci gün korunarak bir cinsel birliktelik yaşadım. Acaba bu birliktelik Tarlusal'in beklenen etkisini yok eder mi? Bir bağlantı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız cinsel birliktelik ilacın etkisini azaltmaz.