Merhaba, bugün adetimin gecikmesinin 3. Günü. Kan testi yaptırdım 396.3 çıktı. 3 gündür regl olacakmış gibi ağrım var?

Merhaba, bugün adetimin gecikmesinin 3. Günü. Kan testi yaptırdım 396.3 çıktı. 3 gündür regl olacakmış gibi ağrım var. Ultrason için biraz daha beklemem gerekiyor. Bu hormon değeri gebelik dışında bir durumdan dolayı yükselir mi? Yoksa sadece gebelik belirtisi mi?Regl olma durumunda da yükselir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik görünüyor, takip edilmesi gereklidir..