Merhaba Ca125: 6,5 Sendimentasyon saatte 12 mm. Rahmimde kist var ve 7 cm olmuş. Antibiyotik tedavisi verildi fakat çok ağrım var. Ameliyatlık bir durum var mı?

Merhaba Ca125: 6,5 Sendimentasyon ise saatte: 12 mm. Rahmimde kist var ve 7 cm olmuş. Antibiyotik tedavisi verildi fakat çok ağrım var. Ameliyatlık bir durum var mı sizce ?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Doktorunuz muayene bulgularına göre gerek görürse ialve tahliller isteyebilir.