Merhaba erkek arkadaşımla 10 gün önce yakınlaştık tam olarak birleşme oldu diyemem

Merhaba erkek arkadaşımla 10 gün önce yakınlaştık tam olarak birleşme oldu diyemem ama temas halinde bulundu fakat içine boşalmadı ben hemen ertesi gün adet oldum normal her zaman ki gibi bi adet gördüm ara sıra kalçada sızlamalar ve vajinada yanmlar oluyo iki gündürde midw bulantım çok stres yaptım

Tahlil.com Cevabı : Risk görünmüyor..