Kız arkadaşim bakire ve ben boşaldıgım peceteyle onunda vajinasıni temizledim

merhaba. kız arkadaşim bakire ve ben boşaldıgım peceteyle onunda vajinasıni temizledim sonra birden bire tedirgin olduk hamile kalir mi diye ardindan 18 gün sonra adet gördü normal olrak diger ayda aynı şekilde adetini gördü bu ilişkinin uzerinden 71 gün geçti hala risk varmidır? tesekürler

Tahlil.com Cevabı : 71 gün geçtiğine göre 2. kez de adetini normal olarak olduysa sorun yoktur..