Merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdikten 1 hafta sonra regl oldum ?

Merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdikten 1 hafta sonra regl oldum ilişki sırasında boşalma yaşanmadı ama zevk sıvısından sperm kalmıs olabileceğini düşünüp korkuya kapıldım regl oldum fakat içim rahat değil hamilelik testi yapmalı mıyım? Reglim bugün bitti kaç gün beklemeliyim? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik durumunuz söz konusu değil.