Merhaba erkek arkadasimla surtunme yolu ile iliski yasadik ikimizinde uzerinde çamaşır vardı?

Merhaba erkek arkadasimla surtunme yolu ile iliski yasadik ikimizinde uzerinde çamaşır vardi o peceteye bosaldi ve sonra ellerini ıslak ve kuru mendille temizledi 15 20 dk sonrada vajinama dokundu.adetim 5 gün gecikti cok korkuyorum yardimci olun

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır. Adet gecikmesi devam ederse nedenini öğrenmek için kadın doğuma gidilebilir.