Merhaba geçen hafta insülin direncim olup olmadığını öğrenmek için tahlil yaptırdım homa-ır indeksi 5.06 çıktı. Sizce normal midir bu ?

Merhaba geçen hafta insülin direncim olup olmadığını öğrenmek için tahlil yaptırdım homa-ır indeksi 5.06 çıktı. Sizce normal midir bu ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : HOMA testiniz yüksek çıkmış, büyük olasılıkla insülin direnciniz var.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/insulin-direnci-nedir-insulin-direnci-testihoma-testi-nedir