Merhaba genelevde korunmalı olarak ilişkim oldu kondomda herhangi bir yırtık ve patlak olmadı.

Merhaba genelevde korunmalı olarak ilişkim oldu kondomda herhangi bir yırtık ve patlak olmadı ordaki çalışanların haftada iki defa sağlık muaynesine gittiğini öğrendim içimde yinede bi kuşku oluştu hıv bulaşmışmıdır bilgi verirseniz memnun olurum

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba genelevde korunmalı olarak ilişkiniz olmuş ve kondom kullanmışsınız. Bu durumda gereken tedbiri almış durumdasınız. Bir bulaş ihtimali belirttiğiniz bilgilere göre son derece düşüktür.