Merhaba guatr hastasıyım en yeniden eskiye dogru sırasıyla tsh değerlerim..Yorum alabilir miyim?

Merhaba guatr hastasıyım en yeniden eskiye dogru sırasıyla tsh değerlerim..Yorum alabilir miyim? TSH 2,16 2.44 4.62 4.60 Ayrıca 2 aydır regl olmuyorum ellerimde titreme var sakarlık bile denilemez birşeyi dikkatlice yapamıyorum..

Tahlil.com Cevabı : TSH değerlerinizdeki düşmeolumlu.Tedavinin iyi seyrettiğini gösteriyor.