Merhaba halsizlik vucut ağrıları hareket etmede kısıtlılıktan dolayı doktora gitmiştim tahlil sonucum HGB 11,7 çıktı .

 Merhaba halsizlik vucut ağrıları hareket etmede kısıtlılıktan dolayı doktora gitmiştim tahlil sonucum HGB 11,7 çıktı . doktorum vitaminlerimin ve kanımın düşük olduğunu ve bu nedenlerle şikayetlerimin olduğunu söyledi ne yapmalıyım . teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : HGB değerinizdeki düşüklük hafif bir kansızlık bulgusu, doktorunuz gerek görürse kansızlık yönünden ilave tahliller isteyebilir ve tedavi başlayabilir.