Merhaba, hıv hepatit testi yaptırdım. İlginize teşekkür. Referans aralığı 0 - 0.9

Merhaba, hıv hepatit testi yaptırdım. İlginize teşekkür. Referans aralığı 0 - 0.9 Pozitif >1.10 Negatif :<0.90 MİKRO ELİSA HBsAg 0.6888 Negatif S/CO Anti HCV 0.171 Negatif S/CO HIV Ag/Ab 0.357 Negatif S/CO Anti HBs = * 161.347 pozitif mlU / ml REFERANS ARALIGI <=10

Tahlil.com Cevabı : HIV pozitif görülüyr, ancak ELİSA testi ile tanı koyulamaz, doğrulama testi yaptırmanızı öneririz..