Merhaba hocam benim tahlil sonuçlarım fsh 8.52 lh 18.27 e2 39.20 tsh 1.45 çocuk için tedavi olacağım ama tahlil istenmişti adetimin 3 günü değerler normal mi?

Merhaba hocam benim tahlil sonuçlarım fsh 8.52 lh 18.27 e2 39.20 tsh 1.45 çocuk için tedavi olacağım ama tahlil istenmişti adetimin 3 günü değerler normal mi?Tahlil.com:Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda

Tahlil.com Cevabı : layabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar