Merhaba hocam geçen ayın 4 temmuzda adet oldum bu ay daha olmadım düzenlidir benim adet tarihlerim ama olmadım acaba hamilelik var mıdır?

Merhaba hocam geçen ayın 4 temmuzda adet oldum bu ay daha olmadım düzenlidir benim adet tarihlerim ama olmadım acaba hamilelik var mıdır kan testi yapsam çıkar mı ? Bide hocam hep yemek yedikten sonra boğazıma kadar geliyor sanki yediklerim her an kusacakmışım gibi hissediyorum neden acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.