Merhaba hocam kız arkadaşım la ilişkiye girdik 2 haftadır hep içine boşaldım 2 haftdn beri ara ara midesi bulanıyor

 Merhaba hocam kız arkadaşım la ilişkiye girdik 2 haftadır hep içine boşaldım 2 haftdn beri ara ara midesi bulanıyor nefes almakta biraz zorlanıyor ara ara başı dönüyor karnındada biraz şişlik gibi hissediyor hastalığınada 15 gün var sizce hamilemidir ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak kız arkadaşının hamile kalması için elinden geleni yapmışsın.Bundan sonraki süreç adetinde gecikme olması durumunda arkadaşının test yaptırması.

k************ :

Merhaba hocam. Ben sevgilimle korunarak ilişkiye girdim. Boşalacağı zaman geri çekildi ve kondoma boşaldı. Hamile olabilir miyim? Lütfen yardim edin. Reglim 3 gün gecikti?

Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Bir süre daha adetiniz gecikirse gebelik testi yaptrmanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.